Evaluarea subiectului:
  • 1 voturi - 5 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stiri despre rasele Amstaff, Pitbull
Cine le permite astora sa scrie un articol? Cum se pot numi jurnalisti?? Atat merita rasa asta? Atat merita sa afle tara asta? Nu stiu cand sau cum vom reusi, dar ar trebui sa ne simtim obligati sa schimbam aceasta percetie...
O zi in care nu inveti nimic, este o zi irosita.
Răspunde
http://stirileprotv.ro/stiri/socant/o-ba...-fata.html

Noua stire despre amstaff Smile Baba tot haratea cainele zi de zi ...
Lucrurile nu se intampla asa deodata, tre' sa le faci sa se intample de fiecare data.
Răspunde
Pana la urma si-a cam cautat-o, avand in vedere ca mai multi au confirmat ca enerva aiurea cainele. Ma intreb oare la ce se gandea cand haratea cainele, sau nu prea se gandea? ..
Răspunde
Da, chiar nu inteleg nici eu treaba asta, femeia clar a cautat-o. E normal ca daca iriti un caine zi de zi, daca scapa te sfasie, si e valabil la orice rasa, nu doar amstaff.
Lucrurile nu se intampla asa deodata, tre' sa le faci sa se intample de fiecare data.
Răspunde
Buna ziua, si multumesc pentru acceptul in grup.
Am un pui amstaff de 3 luni jumatate- il am de la doua luni, si vroiam sa stiu daca este bine ca greutate .
Cand l-am luat (adica la 2 luni) avea 3 kg 800 , iar acum ( la 3 luni jumatate) are 12 kg.
De mancat ii dau bobite Papy de la ALLEVA si mancare( orez cu legume si carne de vita sau pui).
Va multumesc, astept pareri.
Răspunde
mai nu stiu ce sa zic. de exemplu catelusa mea Maya care are 7 ani e foarte agresiva si nu a fost pusa vreodata la lupte Doamne fereste! de exemplu saptamana trecuta a mancat jumate din urechea prietenului meu asa pur si simplu, si nu glumesc deloc. omul chiar nu mai are jumate din urechea dreapta. incep sa intru la ganduri si nu stiu ce sa fac. o iubim enorm de mult dar e pe romaneste ,,dracu gol,,. nimeni si nici un animal nu ii sta in fata. ma gandesc daca o castrez oare se mai potoleste? nu a fost data niciodata la monta
Răspunde

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)
Change Theme